Havayolu Taşımacılığı

Sanayi üreticileri için uluslararası lojistik zinciri kurmak ve yönetmek karmaşık bir süreçtir. Düzenli veya özel, uluslararası nakliyeleri yönetmekte uzman bir firma olan EJDER, sizlere lojistik ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş havayolu taşıma çözümleri sunuyor. Global lojistik ihtiyaçlarınıza, birbirlerine entegre bir IT ağı ile bağlı olan uluslararası iştirak, partner ve operasyon merkezi ağımız ile destek oluyoruz.

İthalat/İhracat konsolidasyon

Dünya çapındaki büyük havalimanlarına ve bu havalimanlarından gerçekleştirilecek gönderilerinizin emniyetini sağlıyoruz. Uluslararası grupaj merkezlerimiz ve stratejik partnerlerimiz sayesinde, rekabetçi tarifelerden, istikrarlı hizmet kalitesinden (garantili çıkışlar, sorunsuz gönderiler) ve kapıdan kapıya hizmet gibi avantajlardan yararlanırsınız.

“Müsait ilk uçak” ile Premium gönderiler

Bu hizmetimiz, gönderilerinizin özenle seçtiğimiz havayolları firmaları ile 48 saat için de dünya çapındaki büyük havalimanlarına sevk edilmesini sağlar. Yükleriniz uzmanlarımız tarafından teslim alınır ve en yüksek esneklik ve reaktivite ile kapıdan kapıya taşınır. Sevkiyatınızın pürüzsüz bir şekilde ilerleyebilmesi için, EJDER iştiraklerinde etkin prosedürleri titizlilikle uyguluyoruz ve havayolu partnerlerimizin de bu prosedürlere uymasını bekliyoruz, ayrıca İthalat/İhracat işlemlerinizde Kolay Gümrük Prosedürlerinin uygulanmasını sağlıyoruz.

Acil gönderiler

Bu gönderiler, geniş bir uluslararası alanda öncelikli toplama ile daha kısa teslimat tarihleri ve gene öncelikli gümrük prosedürleri gibi avantajlardan yararlanır. Dedike bir EJDER uzmanı, gönderilerinizin kapıdan kapıya sevklerini izlemek ve yönetmekten sorumludur.