Denizyolu Taşımacılığı

Sizlere en iyi denizyolu taşımacılığı çözümlerini sunabilmek için EJDER operasyonel mükemmelliği ve doğru çözümleri sunacak bir yönetimi birleştiriyor. Dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarınızı, tek IT sistemine bağlı uluslararası acente, iş ortakları ve aktarma merkezi ağımız ile karşılıyoruz. Bu kaynakların sinerjisi ile beraber lojistikteki, gümrük prosedürlerindeki ve vergi temsilciliğindeki becerilerimiz, bunlara ek olarak çeşitli deniz taşıma şirketleri ile yakın ilişkilerimiz NVOCC operatörü olarak bize güçlü bir uzmanlık sağlamaktadır.

Grupaj (LCL)

Sizlere düzenli, uygun maliyetli ve yüksek performanlı nakliye çözümlerini garanti ediyoruz. Bu taahhüdümüz gücünü her EJDER noktasındaki, değişmeyen hizmet kalitesi ve sıkı sıkıya uygulanan operasyon prosedürlerimizden alıyor. Uzmanlarımız tarafından uluslararası grupaj merkezlerimizde uygulanan nakliye çözümleri en iyiyi hedefliyor ve toplamadan nihai teslimata kadar izleme hizmeti gibi avantajlar sağlıyor.

20′ ve 40′ full konteynır (FCL)

“Ana taşıyıcılar ve Partnerler” ilkemiz ile sizlere rekabetçi fiyatlarla beraber boş alan ve malzeme (konteynır) sağlıyoruz. Yüksek kaliteli partnerlerimizden oluşan partner firmalarımız ile sizlere stratejik sevkiyatlarınızda hizmet ediyoruz.

Tek bir konteynırdaki farklı yüklerinizin birden fazla alıcıya teslimatını (özel FCL/LCL grupaj) sağladığımız gibi, ayrıca farklı tedarikçilerinizden topladığımız yüklerinizi tek bir konteynırda birleştirip tek bir alıcıya nakliyelerini (özel LCL/FCL grupaj) de sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizle, yükleriniz üzerinde optimum takipten yararlandığınız gibi gümrük muayene, denizyolu taşıma bedeli ve varış ücretleri gibi masraflarda da optimizasyon sağlıyoruz.

Neden EJDER?

  • Firmanızın LOJİSTİK departmanı anlayışı ile hizmet
  • İhtiyaç doğrultusunda esnek butik hizmet kabiliyeti
  • 38 Ülke 102 Acente ile hizmet garantisi
  • Lojistik ve Gümrük Danışmanlığı
  • Operasyonel mükemmellik
  • Tüm Lojistik İhtiyaçlarınız için tek kontak
  • Baştan sona takip imkanı
  • Sürekli iyileşme